Книжкові виданння до 30-ї річниці Незалежності України за результатами конкурсу МКІП

На виконання плану роботи УІК на 2021 рік (пункт 3.3, підпункт 3.3.1) та відповідно до пункту 9-1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Українському інституту книги для підтримки книговидавничої справи та популяризації української літератури у світі, затвердженого постановою КМУ від 12 червня 2019 року № 638 підготовлено технічне завдання на книжкові проекти до 30-ї річниці Незалежності України та супровідний лист на МКІП щодо оголошення мистецького конкурсу книжкових проектів до 30-ї річниці Незалежності України.

На участь у мистецькому конкурсі МКІП подано 48 заявок у кількості 164 книжкових проєктів.

Фахівцями Інституту, залучені конкурсною комісією МКІП на громадських засадах, проведено експертизу книжкових проектів та надано відповідні рекомендації і висновки. 

За результатами проведення мистецького конкурсу наказом МКІП від 12.08.2021 № 646 затверджено перелік переможців - 126 книжкових проекти від 43 видавців. Затверджений перелік та усі матеріали переможців мистецького конкурсу МКІП передано Інституту для проведення переговорних процедур та укладення договору про закупівлю з переможцями мистецького конкурсу.

Перелік книжкових видань, виданих до 30-ї річниці Незалежності України за результатами мистецького конкурсу

Сформовано групи технічних характеристик за типами видань для проведення моніторингу кошторисів витрат переможців мистецького конкурсу. Проведено моніторинг книжкових проєктів. Підготовлено та затверджено перелік одержувачів книжкових видань творів української літератури, виданих до 30-ї річниці Незалежності України, у загальній кількості 26 одержувачів (обласні бібліотеки та бібліотеки м. Києва).

Проведено переговорні процедури. Укладено 109 договорів про надання послуг з підготовки, видання та доставки книжкового видання твору української літератури.

На етапі реалізації з різних причин було знято 3 проєкти.

Основні показники:

№ з/п

Показник

Кількісний результат

1

Бюджет заходу, млн. грн.

44,78

2

Усього подано заявок на участь у конкурсі

48

3

Кількість запропонованих на конкурс книжкових проєктів

164

5

Перелік переможців у кількості книжкових проєктів

126

6

Проведено переговорні процедури (ПП)

41

7

За результатами отриманих відмов видавців від виконання проектів, моніторингу та ПП знято книжкові проекти

17

8

Укладені Договори на виконання книжкових проєктів

109

9

Виконано проєктів

106

10

Кількість одержувачів (бібліотек) книжкових проєктів

26

11

Сума проведених оплат за виконані проєкти, млн грн

30, 546

12

Утворена економія, млн. грн.

14,234