Каталоги актуальної літератури для дітей та дорослих
Каталоги актуальної літератури для дітей та дорослих
14 / 06 / 2022

Український інститут книги розробив каталоги україномовних книжкових видань для дітей та дорослих, виданих українськими видавцями. До нього увійшли тільки актуальні та нові видання, тож наведені у переліку книжки є в наявності або у дистриб’ютора, або у видавця.

Ознайомитися з каталогами ви можете за посиланнями:

  1. Каталог літератури для дорослих;
  2. Каталог дитячої літератури.

Використовуйте наші каталоги, щоб зорієнтуватися на ринку та поповнити свої фонди сучасною українською літературою, яка точно зацікавить вашого читача.

Аби вам було зручно якнайшвидше обрати та замовити книжки, які вас зацікавили, пропонуємо скористатися інструкцією до каталогу. Також в інструкції ви знайдете контакти дистриб’юторів та видавництв, у яких ви зможете замовити обрані видання.

Зверніть увагу, що ми будемо регулярно оновлювати каталоги, тож слідкуйте за новинками та перевіряйте їх наявність у каталозі. 

Catalogs of topical children’s and adult literature

The Ukrainian Book Institute has developed catalogs of books for children and adultshaving been published in Ukrainian by Ukrainian publishersThe catalogs include only topical and new publications, which means that the listed books are available to order from a distributor or publisher.

Pleasefind the catalogs here:

Catalog of Ukrainian children’s books

Catalog of Ukrainian adult literature

Use our catalogs to navigate through the market and restock your book collections with contemporary Ukrainian literature to be of great interest to your readers.

For your convenienceplease use our Catalog Usage Guide to quickly choose and order books you find interesting. The Guide also provides contacts of distributors and publishers for you to be able to order the selected books.

Please, note that catalogs are regularly updatedso you should follow the latest publications and check out their availability in the catalog.