Українська цифрова бібліотека

Українська цифрова бібліотека пропонує сучасні та класичні літературні твори вітчизняних та закордонних авторів – художні, науково-популярні, публіцистичні.

Мета Української цифрової бібліотеки – щоб українці читали більше! Ви можете читати будь-де і будь-коли: видання цифрової бібліотеки доступні на смартфонах.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОК УКРАЇНСЬКА ЦИФРОВА БІБЛІОТЕКА

Незареєстровані користувачі можуть переглядати описи книжок та ознайомчі фрагменти. Для повноцінного читання треба зареєструватися – вказати адресу електронної пошти та погодитися з правилами. Зареєстровані читачі можуть обрати для читання кілька творів, але не більше, ніж 20 одночасно і завантажити їх на свій пристрій. Обрані публікації завантажуються на пристрій читача, їх можна читати автономно, без інтернету. Ці книжки можна читати лише через застосунок УЦБ, вони “невидимі” для інших читалок, недоступні через файлову систему і їх не можна переслати на інші пристрої. Для оновлення книжок треба “повернути” прочитані (вони будуть видалені з пам’яті пристрою) та обрати бажані. Користування застосунком та читання завантажених книжок безплатне. Усі твори розміщені в бібліотеці законно.

 


Умови приєднання до УЦБ