Національний тиждень читання 2023

Український інститут книги вже традиційно щороку проводить акцію «Національний тиждень читання».

 

 

Цьогоріч вона відбудеться із 04 до 10 грудня. Ця Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція має на меті консолідацію українського суспільства навколо читання як життєвої стратегії. 

Цьогоріч гасло Акції – «Бути своїми», в яке ми вкладаємо безліч сенсів і практичного змісту. Ми переконані, що читання важливих книжок  сприяє єднанню українського народу, формуванню нашої ідентичності, збереженню культурно-мовної спадщини держави.

Читання є важливим у час миру і добробуту, але ще важливішим – у часи випробувань, які випали на нашу долю через війну. Книжки можуть стати нашим захистом і нашою зброєю, друзями і порадниками, вчителями і лікарями. За допомогою Акції ми хочемо привернути увагу до важливості і приємності читання, надихнути українців відвідати бібліотеку чи книгарню.

 

 

Запрошуємо долучитися до загальнонаціональної Акції та підтримати флешмоб, розмістивши дописи у соціальних мережах. Публікуючи дописи в соціальних мережах, використовуйте хештеги #тижденьчитання2023 та #бутисвоїми, а також позначайте офіційні сторінки Інституту (Фейсбук, Інстаграм).

Акція “Книжкова хвиля”

 

Упродовж Національного тижня читання відбудуться найрізноманітніші онлайн і офлайн події, але особливе місце та значущість серед них має Акція “Книжкова хвиля”.

Акція “Книжкова хвиля” спрямована на збільшення бібліотечних фондів завдяки підтримці українців, які візьмуть участь в акції. Для того аби підтримати бібліотеки потрібно придбати будь-яку книжку в одній із київських книгарень - партнерів акції й залишити книгу як подарунок, натомість отримати безкоштовний квиток на книжковий ярмарок Kyiv Book Weekend.

Усі зібрані книги будуть відправлені українським бібліотекам, які постраждали внаслідок бойових дій або окупації. 

Будьмо своїми! Читаймо разом!