Болонський ярмарок дитячої книги вдруге відбудеться онлайн
Болонський ярмарок дитячої книги вдруге відбудеться онлайн
09 / 04 / 2021
Подія: 14 / 06 / 2021 - 17 / 06 / 2021

Організатори Болонського ярмарку дитячої книги оголосили, що у 2021 році захід відбудеться з 14 до 17 червня лише в онлайн-форматі у зв’язку з обмеженнями, спричиненими пандемією коронавірусу.

Було повідомлено про скасування усіх запланованих офлайн-заходів Болонського ярмарку дитячої книги, Bologna Licensing Trade Fair та нового заходу — BolognaBookPlus.

Організатори переформатовують ярмарок під онлайн-режим, зокрема, другий рік поспіль діятиме платформа Global Rights Exchange, тепер із розділом ліцензування та багатьма новими функціями, що дозволяють користувачам шукати, купувати та продавати авторські права протягом року. Також Глобальна біржа прав (GRE) дає можливість тим, хто хотів відвідати подію, планувати зустрічі, демонструвати книжки та робити пропозиції щодо будь-якого видання на платформі.

Український інститут книги слідкує за новинами ярмарку та повідомлятиме про умови участі та можливості заходу.

Нагадуємо, минулого 2020 року, Болонський ярмарок дитячої книги відбувся в онлайн-режимі. Український інститут книги активно долучився та сприяв організації участі українських видавництв в ярмарку — поширював інформацію про можливості онлайн-участі серед видавців, організував процес реєстрації видавців для онлайн-участі та допомагав видавцям із усіма організаційними та технічними питаннями.


Болонський ярмарок дитячої літератури (Bologna Children’s Book Fair) — найбільший у світі. На нього з’їжджаються близько 1400 учасників, а кількість відвідувачів сягає 30 тис. осіб. У 2021 році він відбудеться 58-мий раз поспіль.


Офіційний сайт Болонського ярмарку дитячої книги:
https://www.bolognachildrensbookfair.com/home/878.html

Український інститут книги — державна установа при Міністерстві культури та інформаційної політики України, покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном.