УІК підтримує Інклюзивний літературний конкурс для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича
УІК підтримує Інклюзивний літературний конкурс для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича
17 / 02 / 2021
Подія: 24 / 02 / 2021 - 24 / 02 / 2021
Цьогоріч УІК підтримує Інклюзивний літературний конкурс для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича. Перший в Україні інклюзивний літературний конкурс організували “Видавничий центр "12" за підтримки Українського інституту книги та Донецької обласної державної адміністрації.

Конкурс було названо на честь Дмитра Ружевича — 17-річного хлопця-книголюба із села Сергіївка на Донеччині, якому пересування у колісному кріслі не завадило стати рекордсменом України та отримати звання "наймолодшого директора приватної бібліотеки".

Інклюзивний літературний конкурс для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича започаткований «Видавничим центром «12» та проведений вперше у 2020 році. Місія конкурсу: популяризувати українську книгу та вшанувати пам’ять Дмитра Ружевича, унікального книголюба з села Сергіївка на Донеччині.

Презентація інклюзивного літературного конкурсу для дітей та юнацтва імені Дмитра Ружевича відбудеться 24 лютого о 14 годині в Українському кризовому медіацентрі.

У заході візьмуть участь письменниця, директорка «Видавничого центру «12» Олена Осмоловська; начальниця відділу промоції читання Українського інституту книги Анастасія Євдокимова; письменниця та членкиня журі конкурсу Євгенія Пірог та Костянтин Грубич, тележурналіст, телеведучий, блогер, автор книги "Смачна країна".
Трансляція відбудеться на фейсбук-сторінці Українського кризового медіа-центру та на нашій сторінці.