Запрошуємо письменників взяти участь у літературному конкурсі «Українсько-єврейської зустрічі»
Запрошуємо письменників взяти участь у літературному конкурсі «Українсько-єврейської зустрічі»
01 / 03 / 2021
Подія: 01 / 03 / 2021 - 22 / 03 / 2021

Усіх авторів та письменників, яких цікавить українсько-єврейська міжкультурна взаємодія, запрошуємо взяти участь у літературному конкурсі «Українсько-єврейської зустрічі».

Премія «Зустріч» покликана спиратися на спільний багатовіковий досвід українців і євреїв, що знайшов вираження в художній і документальній літературі. Премія присуджується щорічно за найвпливовіший твір художньої й документальної літератури (почергово), що сприяє українсько-єврейському порозумінню, допомагаючи зміцнити позиції України як багатоетнічного суспільства й втілюючи девіз «Наші історії неповні одна без одної».

У 2021 році премія присуджуватиметься за твори літератури нон-фікшн – історичні твори, біографії, мемуари, публіцистика, есеїстика, які розглядають, цілком чи частково, певний аспект українсько-єврейського досвіду.

Всі подані на розгляд твори повинні бути видані в Україні. Пріоритет надаватиметься оригінальним творам українською мовою, хоча розглядатимуться й видатні твори, перекладені з інших мов.

Кінцевий термін подання: 22 березня 2021 року.
Нагородження відбудеться у вересні цього року.

Сума премії буде поділена між автором і видавцем: автор отримає 4000 євро, а видавець — 2000 євро. Також присуджуватимуться дві заохочувальні премії по 250 євро.

Про етапи подання та деталі конкурсу більше інформації розміщено на сайті «Українсько-єврейської зустрічі»:
https://ukrainianjewishencounter.org/uk/

UJE — це зорганізована на приватних засадах, багатонаціональна ініціатива, започаткована 2008 року як проєкт співпраці між українцями з єврейськими та християнськими коренями, а також іншими учасниками в Україні, Ізраїлі та діаспорах.