Розвідка та інші таємні служби Стародавнього Риму і його супротивників
Автор книги
Володимир Дмитренко
Видавництва
Кальварія
Рік Видання
2020
Анотація
Історія держави від аналітика військової розвідки. Що робить державу міцнішою або навпаки — послаблює її та знижує ефективність державних механізмів, з особливою увагою до діяльності розвідки та контррозвідки, екс-аналітик військової розвідки дослідив ретельно, але написав про це захопливо й просто, без зайвих вигадок і з цікавими маловідомими фактами

Історія держави від аналітика військової розвідки. Що робить державу міцнішою або навпаки — послаблює її та знижує ефективність державних механізмів, з особливою увагою до діяльності розвідки та контррозвідки, екс-аналітик військової розвідки дослідив ретельно, але написав про це захопливо й просто, без зайвих вигадок і з цікавими маловідомими фактами.

Тому й читати цей потужний фоліант на 700 сторінок буде цікаво як знавцям, так і людям, мало знайомим із тонкощами історії. Тим більше, що багато моментів будуть доволі впізнавані. Таке видання стане чудовим подарунком собі, родичам, друзям чи колегам.

Володимир Дмитренко — експерт з питань аналізу інформації та прогнозування, автор статей з проблем сучасної геополітики, опублікованих в Україні, Росії та Чехії, автор нових біографій римських імператорів, досліджень «Розвідка та інші таємні служби Стародавнього Риму і його супротивників», «Боги та вірування Стародавнього Риму» та «Історія грошей». У минулому — аналітик військової розвідки, випускник Суворівського училища. Під час роботи у військовій розвідці займався розробкою математичних методів прогнозування подій у сучасному світі.

Для апробації своїх методів прогностики упродовж 30-ти років збирав перевірений матеріал про державний устрій, спецслужби, політичних діячів, вірування та звичаї Стародавнього Риму, який проіснував як держава понад тисячу років, і дає прекрасну можливість вивчити і ті процеси, які ведуть будь-яку, навіть маленьку державу, якою був спочатку Рим, до розквіту, перетворюючи її на світову наддержаву, і ті процеси, що позбавляють державу сили і приводять з часом до її зникнення.

Понад півтори тисячі літ минуло відтоді, як припинила існування Римська імперія, але читач із подивом побачить, що багато з тодішніх методів і способів проведення таємних операцій не застаріли й дотепер.