Теорія помсти
Автор книги
Алла Сєрова
Видавництва
Кальварія
Рік Видання
2020
Анотація
Тематика
Художня література.
Новий роман запорізької авторки, отримала Гран-прі найпершого конкурсу Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», спричинивши перед тим палку дискусію в журі.

Свого часу перший роман Авторки «Правила гри» отримав Гран-прі найпершого конкурсу Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», спричинивши перед тим палку дискусію в журі. Дехто не міг повірити, що це — оригінальний твір української авторки.

Потім були видання декількох інших її романів, три з яких виходили в «Кальварії», і надання ліцензій на аудіокнижки. А потім на той час одне з двох найпотужніших російських видавництв придбало 21 ліцензію на видання її романів і навіть створило під неї окрему серію. Правда, там уже була авторка також гостросюжетних книжок, псевдонім якої співпадав зі справжнім іменем і прізвищем нашої письменниці, тому книжки виходили під псевдонімом.

Новий роман запорізької Авторки відкриває нову — іменну — серію «Правила гри».

Рита Лукаш — ріелтор зі стажем. За роки роботи вона звикла до будь-яких несподіванок, але це було занадто навіть для неї: в квартирі, яку вона показувала клієнтці, виявився труп колишнього Ритиного коханця. За допомоги свого приятеля-адвоката Риті чудом вдається уникнути арешту — поліція має серйозні підозри, що вбивцею є саме вона. Цього ж вечора у квартирі Рити виявляється ще один труп, але тут навіть поліція розуміє що вона не причетна до вбивства. І хоча Рита переконує всіх, що поняття не має хто хоче її «підставити», десь на рівні підсвідомості вона здогадується, що це — слід з її далекого минулого, коли Рита Лукаш була ще Анною Дубинською...