9 книжок Видавництва Старого Лева отримали аудіоверсії
9 книжок Видавництва Старого Лева отримали аудіоверсії
08 / 10 / 2021

Одразу дев’ять книжок від сучасних українських письменників Видавництва Старого Лева отримали аудіоверсії. Серед них — коротка проза, дитяча повість та мотиваційний нон-фікшн. Ви можете знайти їх у розділі «Аудіо» у додатку стримінгового сервісу MEGOGO.

Які книжки можна послухати?

  • роман Гаськи Шиян «Hunt, Doctor, Hunt!»
  • мотиваційний нон-фікшн про біг Марі Карачиної «Never Stop» 
  • дитяча повість Катерини Бабкіної «Шапочка іКит»
  • коротка проза про світ людей Андрія Бондаря «Церебро»
  • оповідання про пошуки ідеального міста Маркіяна Прохаська «Нестримна сила води»
  • збірка новел Сергія Осоки «Три лини для Марії» 
  • детективний роман Марічки Крижанівської «Тіні»
  • есеїстика Богдани Матіяш «Братик Біль, сестричка Радість»
  • та книжка Василя Махна, лауреата премії Книга року ВВС-2018 — «Дім у Бейтінґ Голлов».

«Ми продовжуємо розвивати аудіовиробництво в Україні. Окрім подкастів та аудіосеріалів власного виробництва, команда працює над озвученням видань українською мовою. Нам дуже приємно розпочати співпрацю та надати нового формату книжкам Видавництва Старого Лева. Наразі ми ведемо перемовини із численною кількістю видавництв та хочемо працювати над зростанням кількості якісного ліцензійного аудіоконтенту. Ми не лише формуємо культуру споживання такого контенту, а й сприяємо його популяризації», — розповідає менеджерка MEGOGO Audio Катерина Котвіцька.

«Нам неймовірно приємно співпрацювати з MEGOGO, адже завдяки цій співпраці книжки здобувають ще один формат життя. Ринок аудіокнижки стрімко розвивається у світі. В Україні це ще перші кроки, але з такими партнерами – впевнені, шлях буде стрімкий і успішний. Те, що у фокусі уваги MEGOGO історії саме українських авторів, які оживають голосами професійних акторів, це теж важливий аспект нашої співпраці, адже саме присутність книжок українських авторів на різних платформах і у різних форматах сприяє росту їхньої популярності та затребуваності», — зазначає керівниця відділу PR Marketing «Видавництва Старого Лева» Оксана Зьобро.

Слухати аудіокниги можна в додатку MEGOGO на смартфонах на базі iOS та Android та в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. Книжкові новинки від Видавництва Старого Лева доступні за передплатою.