Український інститут книги анонсує проведення вдруге у цьому році мистецького конкурсу культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на організацію та проведення заходів з промоції читання. Мета конкурсу — підтримка нових чи вже існуючих проєктів, що сприяють популяризації української літератури та читання як в Україні, так і за кордоном.
Орієнтовні пріоритетні тематичні напрями конкурсу:
- Як говорити з дітьми про війну і травму?
- Популяризація української літератури та літератури корінних народів України різних жанрів, для різних вікових категорій української та іноземної аудиторії.
- Створення тренду читання як дозвілля, читання для навчання, розвитку критичного та аналітичного мислення, вміння пояснювати власну думку для досягнення професійного розвитку і соціальної адаптації як неодмінної передумови досягнення успіху в житті, для підтримки ментального здоров’я.
- Деколонізація у сфері української літератури та бібліотечної справи.
- Формування сучасних практик, що можуть бути використані для популяризації читання серед дітей та підлітків, батьків.
Оголошення про мистецький конкурс із детальною інформацією розмістимо на офіційному вебсайті Інституту та у соціальних мережах наступного тижня.
Стежте за нашими новинами, готуйте цікаві пропозиції!