Міжнародна програма обміну для видавців від Британської Ради
Міжнародна програма обміну для видавців від Британської Ради
18 / 07 / 2019

Британська Рада розпочинає нову Міжнародну програму обміну для видавців, щоб покращити зв’язки між українськими та міжнародними фахівцями видавничої справи.

Про можливість

По двоє видавців із Грузії, Туреччини та України працюватимуть у тандемі з колегами з Великобританії. Вони матимуть змогу відвідати своїх партнерів під час курованого ознайомчого візиту у Сполучене Королівство, зазирнути за лаштунки британського видавничого сектору та познайомитися з іншими фахівцями у період з вересня 2019 по вересень 2020.

Фонд розвитку

Після закінчення програми обміну її стипендіати зможуть взяти участь у конкурсі на отримання грантів на діяльність із професійного розвитку розміром до 3000 фунтів кожен. Цей фонд дозволить їм і надалі розвивати міжнародні професійні зв'язки.

Ми шукаємо українських видавців, які:

  • Мають досвід від 2 до 6 років у видавничому секторі.
  • Працюють з художньою та нехудожньою літературою будь-якого жанру.

Ця програма пропонує індивідуальні, а не організаційні, можливості професійного розвитку. Кандидати подають особисті заявки за згоди їхнього роботодавця.

Як подати заявку

Перед тим, як подавати заявку, будь ласка, ретельно прочитайте довідку, яка містить профіль стипендіата, короткі описи видавничих секторів країн-учасниць та відповіді на найпоширеніші питання. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, будь ласка, надішліть:

  • Короткий супровідний лист (англійською мовою)
  • Заповнену форму заявки (англійською мовою)
  • Лист підримки від вашого роботодавця (українською мовою)

Чекаємо на ваші заявки з темою листа “Програма обміну для видавців” за адресою [email protected].

Дедлайн: 6 вересня 2019, 19:00.

Партнери програми: Український інститут книги Літературна лабораторія Мистецького арсеналу Форум видавців