Попередній список книжок для закупівель в бібліотеки сформовано! Експертна рада розпочала роботу
Попередній список книжок для закупівель в бібліотеки сформовано! Експертна рада розпочала роботу
18 / 06 / 2019

Український інститут книги завершив технічний відбір заявок від українських видавництв, поданих в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек. Всього було подано 3013 назв книжок від 151 українського видавництва. 457 назв книг не відповідали визначеним Порядком відбору вимогам, а тому були відхилені. Список відхилених книг за лінком.  

 

Вже зараз списки відібраних книг надіслані членам і членкиням Експертної ради. На засіданні 22 червня Експертна рада затвердить список книжок, які рекомендуються для закупівлі.

 

Більше про правила відбору книжкової продукції читайте за посиланням.

 

Наступні етапи в рамках Програми закупівель: затвердження списку книжок Кабінетом Міністрів України; переговорні процедури з видавцями для забезпечення закупівлі за найнижчими цінами; укладання договорів; розподіл книжок по публічних бібліотеках; доставка їх до місць призначення; проведення розрахунків.

 

Нагадаємо, у 2018 році Український інститут книги отримав заявки на 2779 найменувань книжкової продукції від 137 видавців. На Програму поповнення фондів у 2019 році передбачено 87 мільйонів гривень, а у 2018-му книжок було закуплено на майже 114,5 млн гривень.