УІК оголошує прийом заявок від видавців на Франкфуртський книжковий ярмарок
УІК оголошує прийом заявок від видавців на Франкфуртський книжковий ярмарок
09 / 06 / 2020

Український інститут книги організує роботу національного стенда на Франкфуртському книжковому ярмарку та оголошує open call для видавців щодо участі у заході. Ярмарок відбудеться офлайн з 14 до 18 жовтня 2020 року. 

 

Умови присутності видавництва на українському національному стенді:

 1. Видавець має заповнити реєстраційну гугл-форму до 15.06.2020 включно.
 2. Якщо видавець планує свою особисту присутність на ярмарку, він має надати менеджеру УІК графік перебування на стенді до 11.09.2020 включно. Це необхідно для планування роботи зони перемовин на стенді та для інформування іноземних партнерів про час можливої зустрічі з кожним із видавців. 
 3. Усі учасники ярмарку мають надати на стенд свої каталоги, візитівки та інші матеріали (за бажанням) з інформацією про видавництво та його контактними даними.
 4. Видавець має підписання меморандум про співпрацю з Українським інститутом книги до початку ярмарку. 
 5. Після  закінчення ярмарку видавець має надати інформацію про кількість проведених під час заходу ділових зустрічей з метою продажу або купівлі прав на видання та про кількість проданих прав на українські видання. Інформація буде збиратися анонімно шляхом  заповнення гугл-форми. 

 

Важлива інформація для видавців-учасників: 

 • участь у ярмарку на національному стенді для видавництв безкоштовна;
 • Український інститут книги не забезпечує транспортування книжок учасників ярмарку до Франкфурту. Про можливі способи доставки книжок буде повідомлено додатково у серпні;
 • попередньо планується надати кожному учаснику стенда одну полицю довжиною 1 метр для демонстрації видань; 
 • Український інститут книги друкує буклет учасників стенда за умови надання відповідної інформації про видавництва шляхом заповнення реєстраційної гугл-форми;
 • особиста присутність на стенді для видавців не є обов'язковою, але дуже бажаною, адже чергові на стенді не можуть представити книжки видавництва так само якісно як сам видавець;
 • Український інститут книги не надає учасникам вхідні квитки на ярмарок та не оплачує їх. Кожен видавець має придбати такий квиток за власні кошти до початку ярмарку. Про вартість,  способи придбання та оплати квитків буде повідомлено додатково у липні; 
 • Український інститут книги не оплачує авіаквитки, проїзні квитки у громадському транспорті у Франкфурті та проживання представників видавництв під час ярмарку.

 

Реєстрація на український національний стенд Франкфуртського книжкового ярмарку за посиланням. Дедлайн для заповнення реєстраційної форми  – 15.06.2020 включно. 

 

З питаннями щодо участі у ярмарку просимо звертатися до  проджект-менеджерки міжнародних проєктів УІК Сьоміної Поліни за телефоном +380669767460 або за електронною адресою [email protected].