УІК візьме участь у Четвертому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури
УІК візьме участь у Четвертому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури
24 / 05 / 2021

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Український культурний фонд вже вчетверте проведуть Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, який цьогоріч відбудеться у гібридному форматі. 25 травня всі охочі зможуть долучитись до заходу онлайн, щоб дізнатись про можливості залучення коштів на реалізацію власних креативних проєктів, а обмежена кількість відвідувачів зможе взяти участь в оффлайн-інтенсиві для підготовки грантових заявок на європейські програми.

Найбільша програма ЄС для підтримки культурних та креативних індустрій «Креативна Європа» за перші сім років свого існування стала найдієвішим інструментом розвитку митців, а понад 11 тисяч підтриманих проєктів поповнили ряди найкращих ідей континенту. В Україні гранти від програми вже отримували Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» та Одеський Міжнародний Кінофестиваль, музичний лейбл Masterskaya, БФ «Ізоляція», Реміснича Палата України, ГО «Інтерньюз Україна», Музей Івана Гончара та багато інших. Національне бюро програми в Україні на Четвертому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури 25 травня поділиться підсумками перших 7-ми років роботи програми та своєї діяльності.

Разом із тим, під час заходу у кожного охочого буде можливість дізнатись про відкриті грантові можливості в Україні. Особливу увагу в програмі також заслуговує дискусія про перспективи синергії між найбільшими європейськими грантовими програмами: «Горизонт Європа» (в минулому Горизонт 2020), Ерасмус+, а також «Креативна Європа», і, звичайно, як українські митці можуть використати їх можливості для стабільної роботи на міжнародному рівні.

О 12:00 Ірина Батуревич, начальниця відділу стратегічної роботи та аналітики Українського Інституту книги, в окремому виступі презентує грантові можливості Українського інституту книги.

Окрім того, обмежена кількість відвідувачів буде запрошена на оффлайн-інтенсив у Києві з підготовки грантових заявок на європейські програми. Відвідувачі дізнаються про те, яка команда та компетенції потрібні організації для реалізації проєктів, підтриманих європейськими програмами, про юридичні аспекти роботи, побудову міжнародних партнерств, тестування власних ідей та бюджетування грантових проєктів. Інтенсив проведе Микола Смолінський, Президент Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікації (CEASC), бізнес-тренер із 15-ти річним досвідом, експерт із залучення грантового фінансування програм Європейського союзу, Норвезьких та Вишеградських фондів. Участь в інтенсиві безкоштовна та буде запропонована обмеженому колу відвідувачів, базуючись на їх мотивації.

Реєстрація на Четвертий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури безкоштовна та можлива за наступним посиланням. Реєстрація – https://forms.gle/gXHg1mc41MLwNvNY7 Посилання доступу до онлайн-заходу зареєстровані отримають за день до його проведення.

Посилання доступу до онлайн-заходу всі зареєстровані отримають за день до його проведення. В разі затвердження вашої кандидатури для оффлайн-інтенсиву, деталі його проведення будуть надіслані на вашу пошту не пізніше 17 травня.